Star-Mania Bucuresti RpGame
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Star-Mania Bucuresti RpGame

Bine ati venit pe forumul nostru!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Un fel de anunt!!!!
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyVin Iun 26, 2009 6:24 pm Scris de KniFe

» AnUnT NuTzU
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyVin Iun 26, 2009 6:23 pm Scris de KniFe

» Numaratoarea
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMar Iun 16, 2009 3:36 am Scris de KniFe

» Fazan.!!!..
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMar Iun 16, 2009 3:35 am Scris de KniFe

» CERERE ADMIN! :x:x
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyLun Iun 15, 2009 2:48 am Scris de KniFe

» Cerere Ballas
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptySam Iun 13, 2009 6:26 pm Scris de KniFe

» Cerere Admin
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptySam Iun 13, 2009 6:15 pm Scris de KniFe

» Cerere Leader Hitman Agency
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptySam Iun 13, 2009 5:51 pm Scris de KniFe

» Comenzile in joc Disponibile factiuni
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptySam Iun 13, 2009 4:24 pm Scris de KniFe

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
Nu avem deocamdata parteneri!Suntem in cautare de parteneri!

 

 In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Corleone_Dc
V.I.P
V.I.P
Corleone_Dc


Mesaje : 18
Data de înscriere : 09/06/2009

In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty
MesajSubiect: In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar   In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMier Iun 10, 2009 4:19 pm

Este obligatoriu sa postaty ca adminul sef sai dea seama daca va place sv



In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Mm7vkg

In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar 28rcbk4
Sus In jos
Corleone_Dc
V.I.P
V.I.P
Corleone_Dc


Mesaje : 18
Data de înscriere : 09/06/2009

In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty
MesajSubiect: Re: In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar   In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMier Iun 10, 2009 4:21 pm

Nume:Corleone_Dc




Parrerea mea despre acest sv este FF BUNA dar asi avea ceva de adaugat:Sa puna o licenta pentru tuning si pentru Nos,si hidra,ca politia ca nus mai bata capul cu masini tunate si sa nus mai piarda tympul urmarindune,pentro amenda. Asta e parerea mea



In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar 28rcbk4


In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Mm7vkg


Ultima editare efectuata de catre Corleone_Dc in Mier Iun 10, 2009 4:22 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
CorleoneVp
Level 8
Level 8
CorleoneVp


Mesaje : 86
Data de înscriere : 08/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty
MesajSubiect: Re: In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar   In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMier Iun 10, 2009 4:22 pm

SSUUPPEERR MMAARRFFAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!(este parerea mea de srv)
Sus In jos
Don_Cata
Level 10
Level 10
Don_Cata


Mesaje : 104
Data de înscriere : 08/06/2009

In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty
MesajSubiect: Re: In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar   In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMier Iun 10, 2009 5:38 pm

PAREREA mea despre aceasta comun iitate este una buna adica acceasta comunitate este EXCELENT DE MARFA mie ii place
Sus In jos
KniFe
Administrator
Administrator



Mesaje : 165
Data de înscriere : 06/06/2009
Varsta : 31
Localizare : Targoviste

In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty
MesajSubiect: Re: In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar   In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar EmptyMier Iun 10, 2009 6:18 pm

Lafel!Ms baieti!
Sus In jos
https://star-mania.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty
MesajSubiect: Re: In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar   In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar Empty

Sus In jos
 
In acest Topic tot sv va posta `PAREREA lui` despere servar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Star-Mania Bucuresti RpGame :: Discutii :: Discutii Intre Playeri!-
Mergi direct la: